background
Jauna diskusija

Auto atsauksmes

 • Audi Q5 atsauksmes

  Tēmu uzsāka: AldisK 7. jūn 17:46

  1 atbildes
  49 skatījumi
  Ir 2016g 2.0 Tfsi, pirku salonā, nobraukts tikai 62.000. Garantija bij

  Atbild: Mario 17. jūn 12:08

 • OPEL Astra atsauksmes

  Tēmu uzsāka: Zvaigznite 18. dec 2022 21:20

  2 atbildes
  77 skatījumi
  Damocjka - poskaties labak ko jaunoku. labak panem kredzju un moksa pa

  Atbild: Grisha 21. apr 10:57

 • Audi a6 allroad atsauksmes

  Tēmu uzsāka: Sandza 13. dec 2022 17:17

  2 atbildes
  76 skatījumi
  Jā arī man patīk, īpaši tie jaunie modeļi kurus īsti nevaru atļauties,

  Atbild: Zvaigznite 21. apr 10:55

 • VOLVO V70 atsauksmes

  Tēmu uzsāka: Jury 19. dec 2022 14:52

  2 atbildes
  84 skatījumi
  Savā dzīvē esmu ar VOLVO daudz braucis un šāds modelis man pat bija di

  Atbild: kapralis 17. jan 11:19

 • Volvo XC90 atsauksmes

  Tēmu uzsāka: Gomelj 22. dec 2022 14:46

  1 atbildes
  69 skatījumi
  Atkarībā kāds motors, bet baigais rīma. Daudz gan nekas neplīst, bet j

  Atbild: Sandza 3. jan 10:25

 • BMW X5 E70 atsauksmes

  Tēmu uzsāka: gribu_bmw 12. dec 2022 23:01

  1 atbildes
  63 skatījumi
  X5ajam svarīgi skatīties uz nobraukumu un galvenais oriģinālo, jo pēc

  Atbild: Jury 13. dec 2022 16:30

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu