background
Uldeens bilde

Uldeens

Lietotājs
  • 2
  • 4
  • 0
  • 1
  • 9. apr 18:07
  • 6. dec 2022

Diskusijas (2)

 • BMW apkopes izmaksas 5. sērija 24. jan 2023 13:02

  Varbūt kādam ir informācija par pilnas apkopes izmaksām un lētākajiem servisiem kur to veikt tieši BMW 5 sērijas sedaniem ?

 • Kabriolets 8. dec 2022 18:05

  Uz vasaru gribētos kaut ko "kičīgu". Kas vispār ir ar kabrioletiem, kam pievērst uzmanību? - vājās vietas - uzturēšanas izmaksas - drošība

Atbildes (4)

 • Kur pirkt Mercedes CLA 180 kapota pārsegu 9. apr 18:06

  Neēsmu drošs ka atradīsi, bet zinu ka labs šrotinieks ir mazliet aiz Dzidriņu ciema Ulbrokas virzienā uzreiz pirms radara pa labi ja no Rīgas puses brauc. Tur var paprovēt vispār ja kādam interesē Mercedes detaļas un ne tikai

 • Interkulers priekÅ¡ Golf IV 13. dec 2022 16:37

  Tad jau vari savējo arī restaurēt, bet ja ne, atceros ka pats ilgi meklēju, bet var jau pasūtīt, neatceros kā saucas, bet viens veikals uz Nīcgales ielas bija kur es pasūtot saņēmu laikam pāris mēnešu laikā.

 • Varianti kā iedarbināt auto ziemā? 6. dec 2022 11:26

  Vēl jau ir tas saucamais "Krokodils" - vadu savienojums - ja jau ir tik tālu ka aķītis nobeidzies. Tikai kurš atceras kā pareizi un droši bija savienoties starp donora autiņu?

 • Iegrimi sniega - ka tikt ara no kupenas drosi un atri 6. dec 2022 11:06

  Man vienreiz nereāli noveicās ka blakus bija tās smilšu kastes trotuāra kaisīšanai.. - panēmu sabēru smiltis un saķere uzreiz..

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu