background
AldisK bilde

AldisK

Lietotājs
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 7. jÅ«n 2023 17:46
  • 6. dec 2022

Diskusijas (4)

 • Audi Q5 atsauksmes 7. jÅ«n 2023 17:46

  Vizuāli izskatās ļoti sakarīgs auto, bet kā ar praktisko pusi. vajadzētu kaut ko vairāk uzzināt par uzturēšanu, izmaksām, vājām vietām. Te ir kāds Q5 īpašnieks?

 • Gribu pirkt AUDI kupeju 7. jÅ«n 2023 17:40

  Varbūt te kāds ir ar pieredzi un var ieteikt kaut ko - kurus kupejas modeļus labāk izskatīt kā variantus - ko varat ieteikt, kas ar uzturēšanu

 • Jaunas vasaras riepas 14. feb 2023 14:45

  Vajadzēs mašīnai jaunas vasaras riepas. Ja par Ziemas riepām iesaka skandināvu ražotās ko varat ieteikt uz vasaras riepām - kāpēc? Varbūt kāds sakarīgs ieteikums arī kur labāk pirkt vasaras riepas?

 • Kur atrast B5 Passat labā stāvoklÄ«? 6. dec 2022 10:58

  Jau pusgadu meklēju labā stāvoklī veco labo darba zirgu VW Passsātu B5. Varbūt kādam ir zināmas vietas kur meklēt? - ideāli ja Kurzemes pusē

Atbildes (3)

 • Kā neiegrābties pērkot auto 8. dec 2022 17:49

  Svarīgas jau ir arī patiesībā mazās lietas. Es parasti sāku ar o ka pārbaudi kā uzvedas auto pie iedarbināšanas, vai uzreiz pielec. Itkā sīkums, bet arī logu pacēlāji vai darbojas. Jo ja tur būs problēmas jau, tad tas liks noteikti aizdomāties, vai mašīnai nav nopietnāki defekti.

 • Kur vislabāk pārbaudÄ«t auto pirms tehniskās apskates 8. dec 2022 17:36

  Vai tad vispār ir tādi servisi. Cik zinu kādam vienmēr kaut kas nav - īpaši zinu, ka ne visiem ir tas gaismas stara kūļa mērīšanas vai regulācijas aparāts. Arī man būtu interesanti uzzināt piemēram kuram servisam ir bremžu stends uz vietas.

 • Kur JÅ«s pērkat / maināt riepas 6. dec 2022 11:02

  Personīgi es visu laiku pie MMK - tur man ar visu uzglabāšanu. Pagaidām ar problēmām nav nācies saskarties.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu