background

Trakie motociklisti - Skaties divreiz

Vasarā galvenais draudzēties ar labu redzi. Varbūt parunājam par to kā Motociklisti respektē auto braucējus nevis otrādi ?
Trakie motociklisti - Skaties divreiz
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (2)

Oi sis ir traki. Patiesiba ta vinu izradisanas ne pie ka laba nenovedis. Ja nebrauc ar visiem viena plusma un skrien ka negudri tad turpinas brinities ka mums iet boja cilveki. Motocisklisti jau ari nedrikst domat ka tagad visi skatisies divreiz vai desmitreiz ka tik pamanitu vinus. Pasiem tomer ari jaskatas uz cela nevis jacel deguni gaisa
Patīk
Atbildēt
Atbild uz saules-meita
Oi sis ir traki. Patiesiba ta vinu izradisanas ne pie ka laba nenovedis. Ja nebrauc ar visiem viena plusma un skrien ka negudri tad turpinas brinities ka mums iet boja cilveki. Motocisklisti jau ari nedrikst domat ka tagad visi skatisies divreiz vai desmitreiz ka tik pamanitu vinus. Pasiem tomer ari jaskatas uz cela nevis jacel deguni gaisa
Rādīt vairāk
Ko jūs te ņematies, kā motobraucēji jums traucē? Smaguma masa un izmērs auto ir 10x. Līdz ar to no drošības skata punkta auto ir tas no kura būtu jāuzmanās nevis moto, tāpēc mēs kā motobraucēji paturam prātā to, ka auto ir tas potenciālais slepkava un ir neparedzams. Līdz ar to tieši braukšana vienā plūsmā ar auto motociklistiem ir bīstamāka, dēļ dažādiem neparedzamiem manevriem un iespējamiem akmeņiem vai citiem priekšmetiem kas no auto var lidot aiz tā, tāpēc cenšamies no tiem turēties tālāk nevis sēdēt astē, un jo ātrāks apdzīšanas / apsteigšanas manevrs jo labāk.
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu