background
Kartupelis bilde

Kartupelis

Lietotājs
  • 2
  • 4
  • 2
  • 0
  • 22. feb 16:54
  • 10. nov 2022

Diskusijas (2)

 • No kurām valstÄ«m labāk pirkt lietotu auto? 14. nov 2022 17:13

  Man Ŕķiet, ka tas sauklis "auto no Vācijas" ir pārāk iesakņojies. Nevar bÅ«t, ka tikai no Vācijas atdzen auto. No kurām valstÄ«m vēl iesakāt paskatÄ«ties? VarbÅ«t kāds zinās pateikt, kur paskatÄ«ties arÄ« no citurienes atvestus auto.

 • Kā neiegrābties pērkot auto 10. nov 2022 11:45

  Zināt var daudz, pievērst uzmanÄ«bu var visam, bet kā patieŔām neiegrābties pērkot maŔīnu. Un nav jau nozÄ«me cik jauna, veca vai daudz vai maz lietota - vispār, domājot plaŔāk?

Atbildes (4)

 • Pirkt OPEL vai nepirkt tāds ir jautājums - un kādu modeli? 22. feb 16:54

  Es teiktu - pērc tik nost ja patÄ«k. Jaunie Opeļi ir gana simpātiski. Taču joprojām paliek tajā pat lÄ«menÄ« ka uzturēt gana izdevÄ«gi - ekonomiski uzturÄ“Å”anā. SvarÄ«gākais jau kāds mērÄ·is Man darba auto 2016. gada Astra - kalpo kā bitÄ«te

 • AtŔķirÄ«gās cenas auto apdroÅ”ināŔanai 28. nov 2022 10:27

  Nezinu gan, nezinu gan. Saprotu tos kuri skaitās daudzbērnu Ä£imenes vai ir tieŔām kāds kuram statusa dēļ ir atvieglojumi uz nodokļiem un apdroÅ”ināŔanām, bet ja tomēr gribas sev uzkrāt to malus un paÅ”am audzēt tā teikt pieredzes "muskuļus", tad dēļ tiem pāris eiro, neredzu jēgu manipulēt ar savu auto.

 • Kā pareizi kontrolēt sānslÄ«di, ja saslÄ«dēji? 14. nov 2022 16:42

  Ja maŔīna saslÄ«d, tad to "savākt" satiksmē vajag pēc iespējas, neradot haosu citiem. Man mācÄ«ja, ka pareizi ir atlaist bremzi, ja tā ir nospiesta, stÅ«re pretēji saslÄ«dÄ“Å”anas virzienam un, ne strauji, bet jau ar gāzi strādāt - lēnām spiest un censties atgÅ«t kontroli

 • Registracija Latvija ja perku auto Lietuva 11. nov 2022 17:38

  Par Lietuvu tieŔām ir daudz dzirdēts. Tur zinu ka viss atkarÄ«gs no tā vai pirksiet auto jau reÄ£istrētu Lietuvā, vai arÄ« Lietuvā no auto plačiem kur maŔīnas nav reÄ£istrētas pie viņiem. Viens paziņa kad to darÄ«ja izkoda ka ērtāk ir ja auto jau ir reÄ£istrēts Lietuvā. Process ātrāks un vienkārŔāks. Turklāt sanāca ietaupÄ«t un droŔāka pati auto iegāde.

Turpinot lietot vietni JÅ«s piekrÄ«tat motorfy.lv sÄ«kdatņu lietoÅ”anas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
SÄ«kdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierÄ«cē (piemēram, mobilajā tālrunÄ«) brÄ«dÄ«, kad Tu apmeklē tÄ«mekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tÄ«mekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietoÅ”anas pieredzi. SÄ«kdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palÄ«dz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sÄ«kdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietoÅ”anas mērÄ·i?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojoÅ”as sÄ«kdatnes attiecÄ«giem izmantoÅ”anas mērÄ·iem: Lietotāja autentifikācija ā€“ paredz lietotāja atpazÄ«Å”anu un droŔāku interneta vietnes izmantoÅ”anu. Pakalpojumu nodroÅ”ināŔana un uzturÄ“Å”ana ā€“ sÄ«kdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodroÅ”ināŔanu. Google - ļauj nodroÅ”ināt labāku piekļuvi mÅ«su mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoÅ”i lietotāja vajadzÄ«bām. Mēs izmantojam Å”o informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mÅ«su mājas lapu. Facebook ā€“ izvieto sÄ«kdatnei lÄ«dzÄ«gu kodu Tavā interneta pārlÅ«kprogrammā. Tas palÄ«dz analizēt lietotāju plÅ«smu no Facebook izvietotas reklāmas un palÄ«dz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

SÄ«kdatņu pieņemÅ”ana
Izmantojot mÅ«su tÄ«mekļa vietni, jÅ«s piekrÄ«tat, ka mēs: ā€¢ apkopojam informāciju par to, kā izmantojat Å”o tÄ«mekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistÄ«t ne ar vienu konkrētu personu; ā€¢ saglabājam datus par to, kurÅ” tÄ«mekļa pārlÅ«ks un tehniskais nodroÅ”inājums ir izmantots, apmeklējot mÅ«su tÄ«mekļa vietni; ā€¢ individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarÄ«bā no informācijas, kas iegÅ«ta pēc jÅ«su pēdējā apmeklējuma. ā€¢ Ar sÄ«kdatņu palÄ«dzÄ«bu mÅ«su tÄ«mekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arÄ« tam, lai rādÄ«tu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlÄ“Å”anās vari sÄ«kdatnes kontrolēt un izdzēst. PlaŔāka informācija pieeja Å”eit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sÄ«kdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlÅ«kprogrammu vari iestatÄ«t tā, lai tiktu bloķēta sÄ«kdatņu ievietoÅ”ana datorā. Taču tādā gadÄ«jumā Tev bÅ«s manuāli jāpielāgo daži iestatÄ«jumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamÄ«ba, ka atseviŔķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. PlaŔāka informācija par Ä«paÅ”i pielāgotu reklāmu atkarÄ«bā no jÅ«su interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tÄ«mekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu