background

Atšķirīgās cenas auto apdrošināšanai

Labots 24. nov 2022 11:02
Nav saprašana ko tik atšķirīgi tā apdrošināšana. Kas tur tagad notiek? Vai tiešām visu labāk ģimenē uz vienu cilvēku likt? Kādam ir skaidrs vai ieteikums kā labāk rīkoties?
Patīk
Atbildēt

Atbildes (4)

Tur tiesam labak uz vienu visus labumus likt. Mums ari viss uz viru salikts jo vinam gan malus augstaks gan stazs lielaks gan avarijas nav bijusas. Tapec sanak letak.
Patīk
Atbildēt
Nezinu gan, nezinu gan. Saprotu tos kuri skaitās daudzbērnu ģimenes vai ir tiešām kāds kuram statusa dēļ ir atvieglojumi uz nodokļiem un apdrošināšanām, bet ja tomēr gribas sev uzkrāt to malus un pašam audzēt tā teikt pieredzes "muskuļus", tad dēļ tiem pāris eiro, neredzu jēgu manipulēt ar savu auto.
Patīk
Atbildēt
Tagad jau arī KASKO tiek ietekmēts un ne tiaki no avārijām.... pat ja paša neuzmanība - aiziet nākamā polise uzreiz dārgāka
Patīk
Atbildēt
Es kaut kur redzeju sizetu tiesi par so kas un ka ietekme gan OCTA apdrosinasana cenas gan ari KASKO polise cenu. Tas auto apdrosinasanas cenas nav isti normalas - ipasi del ta ka ietekme pat tas cik daudz brauc vai nebrauc - bet nu tas ir tas ko dzirdeju - vai tas ir vai nav praske jasak domat un skatities bez maz vai
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu