background
Kartupelis bilde

Kartupelis

Lietotājs
  • 2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 22. feb 2023 16:54
  • 10. nov 2022

Diskusijas (2)

 • No kurām valstÄ«m labāk pirkt lietotu auto? 14. nov 2022 17:13

  Man šķiet, ka tas sauklis "auto no Vācijas" ir pārāk iesakņojies. Nevar būt, ka tikai no Vācijas atdzen auto. No kurām valstīm vēl iesakāt paskatīties? Varbūt kāds zinās pateikt, kur paskatīties arī no citurienes atvestus auto.

 • Kā neiegrābties pērkot auto 10. nov 2022 11:45

  Zināt var daudz, pievērst uzmanību var visam, bet kā patiešām neiegrābties pērkot mašīnu. Un nav jau nozīme cik jauna, veca vai daudz vai maz lietota - vispār, domājot plašāk?

Atbildes (4)

 • Pirkt OPEL vai nepirkt tāds ir jautājums - un kādu modeli? 22. feb 2023 16:54

  Es teiktu - pērc tik nost ja patīk. Jaunie Opeļi ir gana simpātiski. Taču joprojām paliek tajā pat līmenī ka uzturēt gana izdevīgi - ekonomiski uzturēšanā. Svarīgākais jau kāds mērķis Man darba auto 2016. gada Astra - kalpo kā bitīte

 • AtÅ¡Ä·irÄ«gās cenas auto apdroÅ¡ināšanai 28. nov 2022 10:27

  Nezinu gan, nezinu gan. Saprotu tos kuri skaitās daudzbērnu ģimenes vai ir tiešām kāds kuram statusa dēļ ir atvieglojumi uz nodokļiem un apdrošināšanām, bet ja tomēr gribas sev uzkrāt to malus un pašam audzēt tā teikt pieredzes "muskuļus", tad dēļ tiem pāris eiro, neredzu jēgu manipulēt ar savu auto.

 • Kā pareizi kontrolēt sānslÄ«di, ja saslÄ«dēji? 14. nov 2022 16:42

  Ja mašīna saslīd, tad to "savākt" satiksmē vajag pēc iespējas, neradot haosu citiem. Man mācīja, ka pareizi ir atlaist bremzi, ja tā ir nospiesta, stūre pretēji saslīdēšanas virzienam un, ne strauji, bet jau ar gāzi strādāt - lēnām spiest un censties atgūt kontroli

 • Registracija Latvija ja perku auto Lietuva 11. nov 2022 17:38

  Par Lietuvu tiešām ir daudz dzirdēts. Tur zinu ka viss atkarīgs no tā vai pirksiet auto jau reģistrētu Lietuvā, vai arī Lietuvā no auto plačiem kur mašīnas nav reģistrētas pie viņiem. Viens paziņa kad to darīja izkoda ka ērtāk ir ja auto jau ir reģistrēts Lietuvā. Process ātrāks un vienkāršāks. Turklāt sanāca ietaupīt un drošāka pati auto iegāde.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu