background
Spoletajs bilde

Spoletajs

Lietotājs
  • 3
  • 4
  • 1
  • 0
  • 10. apr 09:40
  • 1. dec 2022

Diskusijas (3)

 • Trakie motociklisti - Skaties divreiz 10. apr 09:40

  Vasarā galvenais draudzēties ar labu redzi. Varbūt parunājam par to kā Motociklisti respektē auto braucējus nevis otrādi ?

 • Ford Focus rezerves daļas 23. jan 2023 17:14

  Kur vislabāk meklēt visu kas uz ritošo daļu attiecas. Tā teikt izdevīgi un ar iespēju visu atrast vienā vietā. Varbūt zinātāji zinās labākās vietas.

 • Kur vislabāk pārbaudÄ«t auto pirms tehniskās apskates 8. dec 2022 13:38

  Varbūt kādam ir zināmi tādi servisi, kuros iespējams pārbaudīt visu to, ko pārbauda arī tehniskajā apskatē? Būtu labi ap Rīgu vai tuvākās lielās pilsētas - Jelgava arī derēs.

Atbildes (4)

 • Kā labāk uzturēt tÄ«rus auto logus ziemā? 2. apr 10:41

  Man nekad lielas problēmas nav bijušas, īpaši ja ir saulaini rīti. Galvenais mašīnu novietot ar skatu uz dienvidaustrumiem kur lec saule. Zinu ka daudziem nopirkti arī auto pārvalki kas arī ir laba štelle

 • BMW apkopes izmaksas 5. sērija 13. mar 2023 12:13

  Viss jau atkarigs no ta ko vajag darit pec tam. Man ar pilnu diagnostiku apkopi un nelielu piekares remontu nebija tik traki - kopā ierakstijos līdz 700 eirikiem. Tas gan bija pirms laba laika, tagad jau cenas iespejams augstakas, bet diezvai atsronomiski.. Toreiz garambraucot atradu netisam Spices rajona vienu vietu kur palidzeja . Neatceros nosaukumu bet bija kvalitativi.

 • Kā pasargāt auto salonu no uzkarÅ¡anas 5. dec 2022 19:26

  Pavasarī noteikti uzpildi kondicionieri. Jo biežāk uzpildīs, jo labāk darbosies atvēsināšana.

 • Kā pareizi kontrolēt sānslÄ«di, ja saslÄ«dēji? 1. dec 2022 15:04

  Parasti taču ja tas ir koplietošanas ceļš, tur būs braukts, iebraukta trajektorija vai nobraukāts vispār. Atgūsti saķeri un turpini ceļu.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu