background

Kā labāk uzturēt tīrus auto logus ziemā?

Esmu novērojis, ka ziemas periodā auto logus katram izdodas notīrīt savādāk. Kādam kaimiņam to izdodas izdarīt vieglāk, cits tur mocās. Kādas domas, kas varētu atvieglot dzīvi šajā jautājumā?
Patīk
Atbildēt

Atbildes (3)

Man reiz stāstīja un esmu izmēģinājusi to, ka pirms atstāt mašīnīti uz nakti, pirms tam vajagot ar to logu šķidrumu ko lieto ziemā, apsmidzināt un kārtīgi notīrīt stiklu. Tad no rīta esot vieglāk notīrīt.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Zvaigznite
Man reiz stāstīja un esmu izmēģinājusi to, ka pirms atstāt mašīnīti uz nakti, pirms tam vajagot ar to logu šķidrumu ko lieto ziemā, apsmidzināt un kārtīgi notīrīt stiklu. Tad no rīta esot vieglāk notīrīt.
Rādīt vairāk
Jā šito metodi arī es zinu un pielietoju. Vienīgais ka pēc tam derētu arī ar lupatu kārtīgi noslaucīt to logu, lai ir sauss. ja pieķers tad niecīgi. noslauki sniegu ja uzsniga un brauc, ja pieķēra - katram gadījumam paķer De-Icer.
Patīk
Atbildēt
Man nekad lielas problēmas nav bijušas, īpaši ja ir saulaini rīti. Galvenais mašīnu novietot ar skatu uz dienvidaustrumiem kur lec saule. Zinu ka daudziem nopirkti arī auto pārvalki kas arī ir laba štelle
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu