background

Varianti kā iedarbināt auto ziemā?

Domāju, ka tas gan ir izaicinājums, kā iedarbināt auto ziemas apstākļos, lai būtu drošs ka varēsi izkustēties no vietas. Vai ir kāda taktika, kura ar garantiju nostrādā?
Varianti kā iedarbināt auto ziemā?
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (5)

Mani reiz mācīja, ka esot jāpasilda kvēlsveces. Tas palīdz startēt auto. Vai visu pirms ieslēgt gaismas - tas palīdz aķītim.
Patīk
Atbildēt
Saprotams par gaismas ieslēgšanu, bet sveces sildīt - tas ir kā?
Patīk
Atbildēt
Labots 6. dec 2022 09:43
#3
Atbild uz Bekons
Saprotams par gaismas ieslēgšanu, bet sveces sildīt - tas ir kā?
Rādīt vairāk
Kad pagriez atslēgu (nedarbinot motoru) tev panelī iedegsies kvēlsveces lampiņa, pagaidi kad tā nodziest un tad uzreiz darbini. Bet ja aukstums ir ļoti liels vēlams izdarīt to atkārtoti vairākas reizes, kādas 3 vai pat vairāk un tad darbināt motoru.

Kvēlsveču lampiņa redzama attēlā.
7b4fe104fd bilde
Palielināt

Brīdī, kad darbini vēl man ieteikums, izslēgt gaismas, radio, visu kas nav uz to brīdi vajadzīgs, bet lieki patērē akumualtora resursu, jo uz darbināšanas brīdi akumulators saņem vislielāko slodzi, līdz ar to vēlams visu lieko atslēgt, tas palielinās iespēju veiksmīgi iedarbināt auto.
Protams laikam lieki pieminēt, ka jāseko līdzi baterijas stāvoklim.
Ja auto paredzēts ilgai stāvēšanai, vēlams atvienot akumulatoru, lai tas neizlādētos, jo ja tas tiek izlādēts līdz 0 tas būtiski samazina tā mūžu un pat no vienas tādas reizes akumulators vairs var nekalpot tik labi kā iepriekš, var būt problēmas ar auto iedarbināšanu, to īpaši varēs just tieši ziemā.
Patīk
Atbildēt
Vēl jau ir tas saucamais "Krokodils" - vadu savienojums - ja jau ir tik tālu ka aķītis nobeidzies.
Tikai kurš atceras kā pareizi un droši bija savienoties starp donora autiņu?
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Uldeens
Vēl jau ir tas saucamais "Krokodils" - vadu savienojums - ja jau ir tik tālu ka aķītis nobeidzies.
Tikai kurš atceras kā pareizi un droši bija savienoties starp donora autiņu?
Rādīt vairāk
Domāju, ka vispareizāk savienot būtu tā:

1. Pirms vienošanas dzinējiem vēlams būtu jābūt apturētiem
2. Vispirms savienot abiem akumulatoriem plusus (+), pēc tam savienot mīnusus (-)
3. Iedarbināt auto no kura tiks lādēts akumulators.
4. Pagaidīt kādu brītiņu (1 - 10 minūtes) atkarīgs no dažādiem faktoriem, vai vadi ir pietiekoši kvalitatīvi, vai auto akumulators/ģenerators no kura tiek padota enerģija ir pietiekoši jaudīgi, lai iedarbinātu tavu dzinēju, jo piemēram lieliem dīzeļdzinējiem parasti vajag vairāk jaudas. Ja vadi ir kvalitatīvi, pietiekoši biezi un baterija no kuras ņem enerģiju ir pietiekoši jaudīga, var mēģināt darbināt uzreiz bez gaidīšanas.
5. Mēģināt iedarbināt auto.
6. Ja neizdodās iedarbināt, pagaidi vēl kādu laiciņu, šoreiz vēlams ilgāk.
7. Kad auto ir iedarbināts, vadu atvienošanas secība ir pretēja savienošanai. Vispirms atvieno mīnusus (-), pēc tam plusus (+)

Veiksmi!
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu