background
Bekons bilde

Bekons

Lietotājs
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 1. mar 17:11
  • 10. nov 2022

Diskusijas (4)

Atbildes (7)

 • Audi Q5 atsauksmes 1. mar 17:03

  Te jau katram paÅ”am jādomā. Ja gribas budžetu bet Q sēriju tad var pirkt Audi Q2 bet Q5 laikam skaitÄ«jās vidējās klases aparāts. Tur pārējie jau velk uz augsto galu. Vēl jau atkarÄ«gs cik lielu tev viņu vajag jo tur arÄ« izmēros bija starp tiem Q modeļiem atŔķirÄ«bas.

 • Varianti kā iedarbināt auto ziemā? 5. dec 2022 19:10

  Saprotams par gaismas ieslēgÅ”anu, bet sveces sildÄ«t - tas ir kā?

 • No kurām valstÄ«m labāk pirkt lietotu auto? 23. nov 2022 16:34

  Ir tirgotāji un auto plači, kuri ieved no tās paŔas Nīderlandes, Francijas. Tās arī ir gana OK maŔīnas.

 • Kura ir pareiza bremzÄ“Å”ana ziemā? 23. nov 2022 16:32

  Vari arī bremzēt ar ātrumiem, ja ir manuālā kārba. Tikai te jāprot to darīt. Var laist, lai paripo kādu gabalu - tā pat uz degvielu var ietaupīt :D

 • Kā saudzÄ«gāk tÄ«rÄ«t - skrāpÄ“Å”ana, Ä·Ä«mija, birstes? 23. nov 2022 16:27

  KO tad tu pats izmanto lai brauktu ar tīriem logiem, vai varbūt brauc ar netīrītiem ??

 • Kā pareizi kontrolēt sānslÄ«di, ja saslÄ«dēji? 15. nov 2022 10:19

  Galvenais lÄ«kumā un krustojumā nebrauc ar izspiestu sajÅ«gu - saslÄ«dÄ“Å”ana garantēta. Turklāt to var traktēt kā apzinātu sānslÄ«di un par to pienākas sods, ja tiksi pieÄ·erts - tā kā sajÅ«gs ziemā nebÅ«s tavs draugs...

 • Registracija Latvija ja perku auto Lietuva 11. nov 2022 17:49

  Cik man zināms, tad Lietuvā reÄ£istrēt ir izdevÄ«gi no nodokļu viedokļa un tehniskās apskates, bet tikai tad ja tu uz turieni arÄ« reizēm aizbrauc. Pa Latviju vari braukt ar Lietuvā reÄ£istrētu auto tikai 3 mēneÅ”us maksimums. Ja nekas nav mainÄ«jies. Tad atkal tev jāizbrauc no Lv un jāiebrauc atkārtoti.

Turpinot lietot vietni JÅ«s piekrÄ«tat motorfy.lv sÄ«kdatņu lietoÅ”anas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
SÄ«kdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierÄ«cē (piemēram, mobilajā tālrunÄ«) brÄ«dÄ«, kad Tu apmeklē tÄ«mekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tÄ«mekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietoÅ”anas pieredzi. SÄ«kdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palÄ«dz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sÄ«kdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietoÅ”anas mērÄ·i?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojoÅ”as sÄ«kdatnes attiecÄ«giem izmantoÅ”anas mērÄ·iem: Lietotāja autentifikācija ā€“ paredz lietotāja atpazÄ«Å”anu un droŔāku interneta vietnes izmantoÅ”anu. Pakalpojumu nodroÅ”ināŔana un uzturÄ“Å”ana ā€“ sÄ«kdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodroÅ”ināŔanu. Google - ļauj nodroÅ”ināt labāku piekļuvi mÅ«su mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoÅ”i lietotāja vajadzÄ«bām. Mēs izmantojam Å”o informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mÅ«su mājas lapu. Facebook ā€“ izvieto sÄ«kdatnei lÄ«dzÄ«gu kodu Tavā interneta pārlÅ«kprogrammā. Tas palÄ«dz analizēt lietotāju plÅ«smu no Facebook izvietotas reklāmas un palÄ«dz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

SÄ«kdatņu pieņemÅ”ana
Izmantojot mÅ«su tÄ«mekļa vietni, jÅ«s piekrÄ«tat, ka mēs: ā€¢ apkopojam informāciju par to, kā izmantojat Å”o tÄ«mekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistÄ«t ne ar vienu konkrētu personu; ā€¢ saglabājam datus par to, kurÅ” tÄ«mekļa pārlÅ«ks un tehniskais nodroÅ”inājums ir izmantots, apmeklējot mÅ«su tÄ«mekļa vietni; ā€¢ individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarÄ«bā no informācijas, kas iegÅ«ta pēc jÅ«su pēdējā apmeklējuma. ā€¢ Ar sÄ«kdatņu palÄ«dzÄ«bu mÅ«su tÄ«mekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arÄ« tam, lai rādÄ«tu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlÄ“Å”anās vari sÄ«kdatnes kontrolēt un izdzēst. PlaŔāka informācija pieeja Å”eit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sÄ«kdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlÅ«kprogrammu vari iestatÄ«t tā, lai tiktu bloķēta sÄ«kdatņu ievietoÅ”ana datorā. Taču tādā gadÄ«jumā Tev bÅ«s manuāli jāpielāgo daži iestatÄ«jumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamÄ«ba, ka atseviŔķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. PlaŔāka informācija par Ä«paÅ”i pielāgotu reklāmu atkarÄ«bā no jÅ«su interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tÄ«mekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu