background

Labak pirkt auto Latvija vai arzemes?

Nevaram izlemt ka labak. Ietaupit riskejot vai piemaksat par drosibu? Pirkt auto te pat vai arzemes? Ja arzemes tad kur labak pirkt masinu gimenes vajadzibam?
Novērtēja Ales
Patīk (1)
Atbildēt

Atbildes (4)

Es teiktu, ka labāk lieki neriskēt, bet katram pašam galva uz pleciem. No pieredzes tikai zinu, ka daudzi zināmi cilvēki ir iekrituši uz ārzemnieku krāpniekiem. Ārzemēs tik tiešām ir riskanti, īpaši ja nezini, kur, ko un kā. Man jau šķiet, ka pie mums ir gan daudz tādi, kas ar to nodarbojas. Atrodi, kuri pasūta un caur jau zināmiem kanāliem to dariet - būs drošāk domāju.
Patīk
Atbildēt
Savā laikā Zviedrijā pirku vienu no saviem autiņiem. Tur gan ja zini valodu tad viss labi īpaši ja pa plačiem skatīsies. Viņiem vismaz ir pieejamas visas sistēmas, kur viņi mašīnu noņem no uzskaites. Ja tajā pašā dienā dodies uz kuģa un laid atpakaļ visticamāk paši zviedri var neizsekot, ka pie viņiem mašīna noņemta no uzskaites. Bet ja Zviedrijā pirkt no privātā visādi var gadīties, nespēšu pat komentēt, bet jā no plačiem iizii piizi :D
Patīk
Atbildēt
Es ar laikam nerisket .. paskat augsa te viniem ir auto piegade - starp citu pasam palika interesanti. Tas ta pat ka zobarsts - auto mehanikis tacu nelabos zobus.. labak uzticies profiem - konsultejies un tev ppateiks bet ta jau ir ka Latvija auto tirdznieciba ir loti plasa lai atrastu sev velamo vai izmantotu auto uz pasutijuma
Patīk
Atbildēt
Labots 30. jūl 2023 22:15
#4
Atbild uz saules-meita
Nevaram izlemt ka labak. Ietaupit riskejot vai piemaksat par drosibu? Pirkt auto te pat vai arzemes? Ja arzemes tad kur labak pirkt masinu gimenes vajadzibam?
Rādīt vairāk
Pēdējos gados pērku tikai no ārzemēm. Bija auto no Holandes, tagad no Vācijas atzīts BMW X1 2013. gada ar 70000km nobraukumu, Latvijā nevar atrast šī gada auto ar tādu mazu nobraukumu un ar benzīna dzinēju. Ir zināma visa auto vēsture. Transportēt arī nav nekādu problēmu. Ja var Latvijā atrast variantu ar tīru vēsturi - nobraukums nav tīts, servisa vēsture pastāv, avāriju vēsture ir zināma, tad var izskatīt vietējo variantu.

Ja nav pieredzes ar auto iegādi ārzemēs, tad labāk atrast kādu starpnieku. Latvijā labs variants ir e-mobile.lv. Auto sanāks dārgāks nekā Latvijas tirgu, bet ilgtermiņā tas atmaksājas. Labs auto prasa mazāk ieguldījumu.
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu