background
Buzer bilde

Buzer

Lietotājs
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 24. nov 2022 12:35
  • 3. nov 2022

Diskusijas (2)

 • Uzticamas vietas, kur labāk pirkt lietotu auto 3. nov 2022 12:33

  Jūs te visi par zināšanām kuras vajadzīgas pērkot mašīnas. Labāk padalieties ar vietām kur labāk pirkt auto. Varbūt kādam ir zināmi tiešām uzticami auto pārdevēji, auto plači vai vienkārši zināt ģeogrāfiski pieprasītākās vietas?

 • Auto mazgāšana ziemā 3. nov 2022 11:59

  Esmu saskāries, ka mazgājot savu auto ziemas laikā tas gana ātri piesalst (pieķer) pat mazos mīnusos. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, kā būtu pareizāk to darīt, jo redzu ka tomēr daudzi izmanto pašapkalpošanās mazgātavas ziemas laikā. Vai labāk tā nedarīt, ja nav žāvēšanas funkcija?

Atbildes (4)

 • Kā saudzÄ«gāk tÄ«rÄ«t - skrāpēšana, Ä·Ä«mija, birstes? 24. nov 2022 12:22

  Ha ha - sasmīdināji - ar netīriem nebraucu gan. Ir tāds labs šķidrums, ko sauc par atledotāju jeb "De-Icer". Notīri sniegu un uz apledojošās kārtas uzsmidzini šo De-Icer. Burtiski dažas minūtes un vari jau ar slotiņām notīrīt logu, tikai skaties, lai tās nav piesalušas pirms ieslēdz.

 • Kā saudzÄ«gāk tÄ«rÄ«t - skrāpēšana, Ä·Ä«mija, birstes? 17. nov 2022 15:43

  Starp citu, neiesaku arī stiklus tīrīt ar tiem ledus skrāpjiem. Tie arī, pat nemanāmi, rada stikla bojājumus un mikro skrāpējumus, ko vasarā braucot pret sauli uzreiz pamanīsiet - traucējoši redzamībai - nu vismaz man.

 • Labak pirkt auto Latvija vai arzemes? 10. nov 2022 17:10

  Es teiktu, ka labāk lieki neriskēt, bet katram pašam galva uz pleciem. No pieredzes tikai zinu, ka daudzi zināmi cilvēki ir iekrituši uz ārzemnieku krāpniekiem. Ārzemēs tik tiešām ir riskanti, īpaši ja nezini, kur, ko un kā. Man jau šķiet, ka pie mums ir gan daudz tādi, kas ar to nodarbojas. Atrodi, kuri pasūta un caur jau zināmiem kanāliem to dariet - būs drošāk domāju.

 • Kas Jāzina pērkot lietotu auto? 3. nov 2022 11:40

  Sveiks - domāju ļoti svarīgi ir izbraukt ar auto kādu līkumu, tā saukto Testa braucienu. Papēti dzinēju lai nedūmo kad darbojas un noteikti jāpievērš uzmanību vai netuvojas nākamais tehniskā apskates laiks. Svarīgi jau arī vai auto tirgonis necenšas uzspiest uz jūtām - skaties viņa reakciju uz jautājumiem.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu