background

Kā saudzīgāk tīrīt - skrāpēšana, ķīmija, birstes?

Pie mums tās ziemas tādas neizprotamas, daudz sniega, maz sniega, dubļains. Kā labāk tīrīt auto tam nenodarot liekus bojājumus.
Kā saudzīgāk tīrīt - skrāpēšana, ķīmija, birstes?
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (5)

Tad kad bija tas lielais sniegs iepriekšējā gadā, es pamanīju, ka kaimiņš ar grīdas slotu sniegu slaucīja. Neiesaku to nevienam - pavasarī pašam nepatiks kā virsbūve izskatās, tāpēc jau ir speciāli auto slotiņas.
Patīk
Atbildēt
Starp citu, neiesaku arī stiklus tīrīt ar tiem ledus skrāpjiem. Tie arī, pat nemanāmi, rada stikla bojājumus un mikro skrāpējumus, ko vasarā braucot pret sauli uzreiz pamanīsiet - traucējoši redzamībai - nu vismaz man.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Buzer
Starp citu, neiesaku arī stiklus tīrīt ar tiem ledus skrāpjiem. Tie arī, pat nemanāmi, rada stikla bojājumus un mikro skrāpējumus, ko vasarā braucot pret sauli uzreiz pamanīsiet - traucējoši redzamībai - nu vismaz man.
Rādīt vairāk
KO tad tu pats izmanto lai brauktu ar tīriem logiem, vai varbūt brauc ar netīrītiem ??
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Bekons
KO tad tu pats izmanto lai brauktu ar tīriem logiem, vai varbūt brauc ar netīrītiem ??
Rādīt vairāk
Ha ha - sasmīdināji - ar netīriem nebraucu gan.
Ir tāds labs šķidrums, ko sauc par atledotāju jeb "De-Icer". Notīri sniegu un uz apledojošās kārtas uzsmidzini šo De-Icer. Burtiski dažas minūtes un vari jau ar slotiņām notīrīt logu, tikai skaties, lai tās nav piesalušas pirms ieslēdz.
89eca9760e bilde
Palielināt
Patīk
Atbildēt
man ka sievietei vispar negribas domat par to ka pasai to darit Izvelos iebraukt pie profesionaliem un man gan mazga gan iztira un pat auto vaskosana ka pakalpojums bonusa
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu