background
Gomelj bilde

Gomelj

Lietotājs
  • 1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 22. dec 2022 15:12
  • 3. nov 2022

Diskusijas (1)

 • Volvo XC90 atsauksmes 22. dec 2022 14:46

  Vai tiesam VOLVO XC90 modelis ir visurgajejs. Pardeveji ta slave sitos, bet ka ir patiesiba. Gribu zinat ari vajas vietas - sakiet ka ir ?

Atbildes (4)

 • Registracija Latvija ja perku auto Lietuva 11. nov 2022 17:48

  Varbut laibak otradi - Ka but ja auto registrets Lietuva. Daudzi tak pie mums Latvija brauc ar auto kurie regijstreti Lietuva. Pat arendiratori ka kompanijas ta rijkojas. Vienijgais jasaprot cik ilgi tas iespeijams prijvatpersonam. Varbut kajds ta jau darija un zijna?

 • Kam jāpievērÅ¡ uzmanÄ«ba iegādājoties lietotu auto? 10. nov 2022 16:48

  Vaj tu meiten vaij tu daam ne jau visiem specjiem var un vaig uzticeties. Labak atrast sav serviss un tur vest ari to ko grib pirkts.

 • Kas Jāzina pērkot lietotu auto? 7. nov 2022 11:14

  Tak njem un ved uz serviss. Ja tam pardeveijam nebus ko slept viss notiks. Ja neljauj vest uz serviss ir kas slepts un tev to auto nevaijag.

 • Auto mazgāšana ziemā 3. nov 2022 14:48

  Es domat ka jaskatas pec laika apstakljiem. Ja jau ir lieli minusi labak braukt uz moikam kuras ir ar boksiem. Un ja tavam auto ir apsildami spogulji uzsildi pirms tam, a to bus ka man ar VOLVO V40 - silts udens ar spiedienu un spogulja vairs nav - ha ha ha... atceros un jasmejas pasham...

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu