background

Kam jāpievērš uzmanība iegādājoties lietotu auto?

Labots 2. nov 2022 14:36
Plānoju tuvākajā laikā iegādāties savu pirmo autiņu un noteikti ne jaunu. Varbūt kāds, kurš jau saskāries ar lietotu automašīnu iegādi var sniegt vērtīgus padomus, kam pievērst uzmanību un ko vispār svarīgi zināt pērkot tieši lietotas automašīnas?
Ceru uz Jūsu atsaucību un varbūt kāda profiņa ieteikumiem ?
Kam jāpievērš uzmanība iegādājoties lietotu auto?
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (5)

Ja vēlies iegādāties savu pirmo mašīnu, noteikti pievērs uzmanību kad veikta CSDD tehniskā apskate un pēc valsts reģistrācijas numura pārbaudi kas tajā tika vai netika konstatēts. Un mans ieteikums atrast uzticamu servisu, kur pārbaudīt auto tehnisko stāvokli, taču par to kā iepriekšējais saimnieks attiecies pret auto, liecinās arī salona tīrība un nolietojums.
Novērtēja Zvaigznite
Patīk (1)
Atbildēt
Nu es nezinu, es tavā vietā skatītos uz maksimāli vienkāršu auto, ja jau pirmais. Tā, lai nav žēl, ja kaut kas atgadās. Neliela izmēra kupeju vai hečbeku. Iteiktu laikam kaut ko no tautas vāģiem kā VolksWagen, Audi vai pat Ford.
Patīk
Atbildēt
Es laikam tejktu ka japarbauda pec iespeijas viss ko vari iedomaties. Zinu ka kaut kur starp apdrosinatajiem ari vareja lajkam parbaudit vaj nav auto cietis avarijas pie mums LV terijtorija.
Patīk
Atbildēt
Es laikam kā dāma skatos estētiski uz mašīnu - lai nav pārāk daudz rūsas un man patiktu, būtu ērts. Pārējo uzticu vīriešiem un speciālistiem vērtēt, bet jā - noteikti jāved pārbaudīt pirms pirkuma.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Zvaigznite
Es laikam kā dāma skatos estētiski uz mašīnu - lai nav pārāk daudz rūsas un man patiktu, būtu ērts. Pārējo uzticu vīriešiem un speciālistiem vērtēt, bet jā - noteikti jāved pārbaudīt pirms pirkuma.
Rādīt vairāk
Vaj tu meiten vaij tu daam ne jau visiem specjiem var un vaig uzticeties. Labak atrast sav serviss un tur vest ari to ko grib pirkts.
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu