background

Kas Jāzina pērkot lietotu auto?

Visi teiks - jāzina savas vēlmes, bet varbūt kāds var padalīties tieši ar tehniskajām zināšanām. Droši vien ir kaut kas tāds ko der zināt, lai būtu drošs brauciens mājās pēc pirkuma. Kādas darbības jāveic, lai man tas auto tomēr kalpotu maksimāli ilgāk?
Kas Jāzina pērkot lietotu auto?
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (5)

Sveiks - domāju ļoti svarīgi ir izbraukt ar auto kādu līkumu, tā saukto Testa braucienu. Papēti dzinēju lai nedūmo kad darbojas un noteikti jāpievērš uzmanību vai netuvojas nākamais tehniskā apskates laiks. Svarīgi jau arī vai auto tirgonis necenšas uzspiest uz jūtām - skaties viņa reakciju uz jautājumiem.
Patīk
Atbildēt
Tak njem un ved uz serviss. Ja tam pardeveijam nebus ko slept viss notiks. Ja neljauj vest uz serviss ir kas slepts un tev to auto nevaijag.
Patīk
Atbildēt
Protams ka svarīgi ir ko gribi un vēl svarīgāk ko vari atļauties. Es teiktu - sāc ar budžetu, jo katrā budžetā ir kas atšķirīgs, kam jāpievērš lielākā nozīme. Kāds parametrs uz ko skatīties kļūs maznozīmīgs attiecībā pret citu, ja auto būs robežās līdz 1500 eur vai virs 3000 eur.
Patīk
Atbildēt
Šobrīd kaut kādiem lietotajiem auto novērots cenu kritums. Domāju īstais laiks mainīt un pirkt lietotu auto lai šī brīža situācijā kaut cik arī ietaupītu. Bet es laikam ieteikšu veco labo patiesību - pirms pirkt pārbaudīt auto vēsturi un paskatīties kas ar to bijis iepriekšējā apskates brīdī.
Patīk
Atbildēt
it's vital to check car history to make sure it has no hidden damage or title lien, you can check vehicle history of American import cars on the website https://www.clearvin.com/en/or on https://www.autodna.lv/ for EU cars
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu