background
Silvis bilde

Silvis

Lietotājs
  • 1
  • 6
  • 0
  • 0
  • 6. mar 18:03
  • 7. nov 2022

Diskusijas (1)

 • Auto sagatavoÅ”ana ziemai 7. nov 2022 12:08

  Skaidrs, ka maŔīnai uz ziemu jāmaina riepas, lai droŔi braukt. Vai ir kaut kas, kā sagatavot maŔīnu pilnībā aukstajam periodam tā, lai ne tikai droŔi bet arī ar komfortu to lietotu ziemas laikā? Kā ko dara citi (Jūs) ?

Atbildes (6)

 • Auto detaļu krāsoÅ”ana 6. mar 17:41

  Cik nez varētu izmaksāt BMW X1 aizmugurējā spārna krāsoÅ”ana - ir kādam kāda nojausma vai varbÅ«t kāds pat to ir darÄ«jis?

 • Pērkot auto Vācijā - plusi un mÄ«nusi 24. mai 2023 12:45

  Vislabākais kā reiz man paziņas darÄ«ja... taisija pirkumu tur u vietas tas kurÅ” tur dzÄ«vo un tad tik aizbrauca pakaļ. vieglak ja pats Å”itā var izdarÄ«t jo tad Lv tā reÄ£istrÄ“Å”ana arÄ« vienkārŔāka. Ideāli laikam ja pērc no LatvieÅ”a Vācijā

 • Iegrimi sniega - ka tikt ara no kupenas drosi un atri 14. nov 2022 12:49

  Ja blakus ir koki, paÄ·er kādus zarus ko pamest apakŔā zem riteņiem. No vietas tiksi ārā, ja vien priekŔā nebÅ«s cita kupena.

 • Dzinēja ķēdes maiņa BMW X5 E70 14. nov 2022 12:45

  Uzskaitīji jau arī kaut kādus oficiālos. Izskatās ka gribi lētāk - aizbrauc uz Rumbulu tur arī ir servisi.

 • Uzticamas vietas, kur labāk pirkt lietotu auto 7. nov 2022 11:23

  Nezinu vai tikai man tā noveicās, bet Rumbulā sajutos kā savējais - Zaudē laikam savu slikto slavu tā vieta vai kā... Bez variantiem vajadzēja maŔīnu. Caur savējiem ieteica un viss sanāca pat SUPER labi. Atradās ne tikai zinoÅ”i bet arÄ« godÄ«gi spečuki. Tā kā arÄ« tur var mēģināt trāpÄ«t uz godÄ«gajiem.

 • Auto mazgāŔana ziemā 7. nov 2022 11:21

  Noteikti nevajag mazgāt aukstu maŔīnu aukstā laikā. Pabraukā kādu gabalu, lai auto nav tikko kustināts. Un pēc mazgāŔanas ja nav žāvÄ“Å”ana izmanto karsto vasku, uzreiz nepieÄ·er un vēl pabrauā kādu gabalu uzreiz neliec stāvēt, brauc kamēr viss nožūst - un dari to dienas laikā nevis pirms nakts. Tādā veidā man nekad nav bijis nekas ekstremāls - ņem vērā ka mazgājot pacel slotiņas...

Turpinot lietot vietni JÅ«s piekrÄ«tat motorfy.lv sÄ«kdatņu lietoÅ”anas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
SÄ«kdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierÄ«cē (piemēram, mobilajā tālrunÄ«) brÄ«dÄ«, kad Tu apmeklē tÄ«mekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tÄ«mekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietoÅ”anas pieredzi. SÄ«kdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palÄ«dz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sÄ«kdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietoÅ”anas mērÄ·i?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojoÅ”as sÄ«kdatnes attiecÄ«giem izmantoÅ”anas mērÄ·iem: Lietotāja autentifikācija ā€“ paredz lietotāja atpazÄ«Å”anu un droŔāku interneta vietnes izmantoÅ”anu. Pakalpojumu nodroÅ”ināŔana un uzturÄ“Å”ana ā€“ sÄ«kdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodroÅ”ināŔanu. Google - ļauj nodroÅ”ināt labāku piekļuvi mÅ«su mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoÅ”i lietotāja vajadzÄ«bām. Mēs izmantojam Å”o informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mÅ«su mājas lapu. Facebook ā€“ izvieto sÄ«kdatnei lÄ«dzÄ«gu kodu Tavā interneta pārlÅ«kprogrammā. Tas palÄ«dz analizēt lietotāju plÅ«smu no Facebook izvietotas reklāmas un palÄ«dz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

SÄ«kdatņu pieņemÅ”ana
Izmantojot mÅ«su tÄ«mekļa vietni, jÅ«s piekrÄ«tat, ka mēs: ā€¢ apkopojam informāciju par to, kā izmantojat Å”o tÄ«mekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistÄ«t ne ar vienu konkrētu personu; ā€¢ saglabājam datus par to, kurÅ” tÄ«mekļa pārlÅ«ks un tehniskais nodroÅ”inājums ir izmantots, apmeklējot mÅ«su tÄ«mekļa vietni; ā€¢ individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarÄ«bā no informācijas, kas iegÅ«ta pēc jÅ«su pēdējā apmeklējuma. ā€¢ Ar sÄ«kdatņu palÄ«dzÄ«bu mÅ«su tÄ«mekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arÄ« tam, lai rādÄ«tu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlÄ“Å”anās vari sÄ«kdatnes kontrolēt un izdzēst. PlaŔāka informācija pieeja Å”eit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sÄ«kdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlÅ«kprogrammu vari iestatÄ«t tā, lai tiktu bloķēta sÄ«kdatņu ievietoÅ”ana datorā. Taču tādā gadÄ«jumā Tev bÅ«s manuāli jāpielāgo daži iestatÄ«jumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamÄ«ba, ka atseviŔķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. PlaŔāka informācija par Ä«paÅ”i pielāgotu reklāmu atkarÄ«bā no jÅ«su interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tÄ«mekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu