background

Uzticamas vietas, kur labāk pirkt lietotu auto

Jūs te visi par zināšanām kuras vajadzīgas pērkot mašīnas. Labāk padalieties ar vietām kur labāk pirkt auto. Varbūt kādam ir zināmi tiešām uzticami auto pārdevēji, auto plači vai vienkārši zināt ģeogrāfiski pieprasītākās vietas?
Patīk
Atbildēt

Atbildes (4)

Vislabakajs jau runat ar pazinjiem. Tik daudzi tagad tirgojas ar avto ka kads notejkti kadu ietejks. Ja tu sveshajs un ne visai rubi fishku pa temaj tev var bajgi nepavejkties jebkur.
Patīk
Atbildēt
Nezinu vai tikai man tā noveicās, bet Rumbulā sajutos kā savējais - Zaudē laikam savu slikto slavu tā vieta vai kā... Bez variantiem vajadzēja mašīnu. Caur savējiem ieteica un viss sanāca pat SUPER labi. Atradās ne tikai zinoši bet arī godīgi spečuki.
Tā kā arī tur var mēģināt trāpīt uz godīgajiem.
Patīk
Atbildēt
Parasti auto iegādi jāplāno bet atceros ka neplānoti sanāca vismaz apskatītes , jo braucām garām jaunai vietai Ādažos un vīrs apstājās, lai paskatītos. Vēlāk gan atgriezāmies, varu ieteikt kā speciālistus savā vietā - paskatieties pēc nosaukuma Auto Ādaži. Varbūt kādam noder.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz saules-meita
Parasti auto iegādi jāplāno bet atceros ka neplānoti sanāca vismaz apskatītes , jo braucām garām jaunai vietai Ādažos un vīrs apstājās, lai paskatītos. Vēlāk gan atgriezāmies, varu ieteikt kā speciālistus savā vietā - paskatieties pēc nosaukuma Auto Ādaži. Varbūt kādam noder.
Rādīt vairāk
Māsiņ - Ādaži man šķiet tur tikai viena laba vieta.. es izvēlos labāk lielajās pilsētās kur plašākas iespējas un arī tad no tām vietām, kur zināmie pirkuši
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu