background

Auto detaļu krāsošana

Skaidrs, ka krāsošanas darbus jāuztic speciālistiem, bet vai ir kādi ieteikumi, kur gan salabos gan kvalitatīvi nokrāsos?
Auto detaļu krāsošana
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (4)

Ja tev jānokrāso puse mašīnas tad labāk tiešām atrodi kur normāli visu nokrāsos... Uzmanies - ne visur precīzi krāsu kodus atrod, labāk pats sameklē lai vari pateikt, ja gribi oriģināli.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Sultan
Ja tev jānokrāso puse mašīnas tad labāk tiešām atrodi kur normāli visu nokrāsos... Uzmanies - ne visur precīzi krāsu kodus atrod, labāk pats sameklē lai vari pateikt, ja gribi oriģināli.
Rādīt vairāk
Ja tā nav jauna mašīna un servisa grāmata vairs nav pieejama, vai vispār to kodu var atrast ?
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Eksporeg
Ja tā nav jauna mašīna un servisa grāmata vairs nav pieejama, vai vispār to kodu var atrast ?
Rādīt vairāk
Atrast jau var - tikai jāzina kur meklēt. Zinu ka ir servisa centri kuri pēc šasijas numura spēj atrast bet ja pašam jāmeklē, nu tur jāzina ko google ierakstīt. Bet atrast jau var ja labi pameklē.
Patīk
Atbildēt
Cik nez varētu izmaksāt BMW X1 aizmugurējā spārna krāsošana - ir kādam kāda nojausma vai varbūt kāds pat to ir darījis?
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu