background
t3zter bilde

t3zter

Lietotājs
  • 2
  • 4
  • 14
  • 25
  • 5. dec 2022 16:23
  • 29. jÅ«n 2022

Diskusijas (2)

 • Kā pareizi kontrolēt sānslÄ«di, ja saslÄ«dēji? 14. nov 2022 13:10

  Kā nu ziemā bez sānslīdes vai "drifta" un nekur nav teikts ka tas nenotiek arī satiksmē. Kādi ir drošākie varianti atgūt kontroli pār auto tādos gadījumos?

 • Kas Jāzina pērkot lietotu auto? 2. nov 2022 18:38

  Visi teiks - jāzina savas vēlmes, bet varbūt kāds var padalīties tieši ar tehniskajām zināšanām. Droši vien ir kaut kas tāds ko der zināt, lai būtu drošs brauciens mājās pēc pirkuma. Kādas darbības jāveic, lai man tas auto tomēr kalpotu maksimāli ilgāk?

Atbildes (4)

 • Kura ir pareiza bremzēšana ziemā? 14. nov 2022 13:00

  Vislabākais ko varu ieteikt no savas pieredzes būs tā saucamā "pulsēšanas metode". Spied bremzi un ik pa laikam laid vaļā. Nospied laid vaļā, nospied laid vaļā un tā līdz apstājies. Tikai te jāizvērtē distance jo vajadzēs ilgāk līdz pilnīgi apstāsies.

 • Kā saudzÄ«gāk tÄ«rÄ«t - skrāpēšana, Ä·Ä«mija, birstes? 11. nov 2022 11:17

  Tad kad bija tas lielais sniegs iepriekšējā gadā, es pamanīju, ka kaimiņš ar grīdas slotu sniegu slaucīja. Neiesaku to nevienam - pavasarī pašam nepatiks kā virsbūve izskatās, tāpēc jau ir speciāli auto slotiņas.

 • Varianti kā iedarbināt auto ziemā? 11. nov 2022 11:08

  Mani reiz mācīja, ka esot jāpasilda kvēlsveces. Tas palīdz startēt auto. Vai visu pirms ieslēgt gaismas - tas palīdz aķītim.

 • Kam jāpievērÅ¡ uzmanÄ«ba iegādājoties lietotu auto? 2. nov 2022 14:54

  Nu es nezinu, es tavā vietā skatītos uz maksimāli vienkāršu auto, ja jau pirmais. Tā, lai nav žēl, ja kaut kas atgadās. Neliela izmēra kupeju vai hečbeku. Iteiktu laikam kaut ko no tautas vāģiem kā VolksWagen, Audi vai pat Ford.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu