background

Auto sagatavošana ziemai

Skaidrs, ka mašīnai uz ziemu jāmaina riepas, lai droši braukt. Vai ir kaut kas, kā sagatavot mašīnu pilnībā aukstajam periodam tā, lai ne tikai droši bet arī ar komfortu to lietotu ziemas laikā? Kā ko dara citi (Jūs) ?
Auto sagatavošana ziemai
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Atbildes (4)

Noteikti visas gumijas jaapstrādā ar silikonu, lai nav tā ka no rīta netiec savā mašīnā un ja pārvadā kravu tad arī bagāznieka gumijas.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Mario-auto
Noteikti visas gumijas jaapstrādā ar silikonu, lai nav tā ka no rīta netiec savā mašīnā un ja pārvadā kravu tad arī bagāznieka gumijas.
Rādīt vairāk
Tie silikonji jau ari ir vairaki veijdi. Pec ka tad tu izvelejies - vari ko labu ietejkt ari - pushamo vai to zeimuli?
Patīk
Atbildēt
Vispār jau manā izpratnē svarīgākais ir tas vai tu savu auto ziemas rītā spēsi piedarbināt. Tādēļ jāatceras pārbaudīt un pārliecināties ka akumulators ir vesels un darba kārtībā kā arī kvēlsveces pārbaudīt vai pat nomainīt ja tas nav darīts ilgu laiku.
Patīk
Atbildēt
Atbild uz Grisha
Tie silikonji jau ari ir vairaki veijdi. Pec ka tad tu izvelejies - vari ko labu ietejkt ari - pushamo vai to zeimuli?
Rādīt vairāk
Par silikonu ir tā, kas nu kuram pašam šķiet ērtāks. Man personiski patīk pūšamais, bet ar to jābūt uzmanīgam. Ja ir ādas salons, tad jo īpaši, jo pūšot ne tik tieši un precīzi trāpīsi silikonu uz ādas - tas nebūs labi. Tikai vienreiz trāpījās nopirkt ar speciālo snīpi lai viss neiet pārāk plaši. Zinu ka speciālisti iesaka zīmuli, bet man nepatīk.
90d9704fd3 bilde
Palielināt
9daadb4531 bilde
Palielināt
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu