background
kapralis bilde

kapralis

Lietotājs
  • 1
  • 7
  • 0
  • 1
  • 24. mai 2023 12:42
  • 7. nov 2022

Diskusijas (1)

 • Kā labāk uzturēt tÄ«rus auto logus ziemā? 9. nov 2022 12:59

  Esmu novērojis, ka ziemas periodā auto logus katram izdodas notÄ«rÄ«t savādāk. Kādam kaimiņam to izdodas izdarÄ«t vieglāk, cits tur mocās. Kādas domas, kas varētu atvieglot dzÄ«vi Å”ajā jautājumā?

Atbildes (7)

 • Auto Ä·Ä«miskā tÄ«rÄ«Å”ana 24. mai 2023 12:42

  Man jau Ŕķiet ka arÄ« pirms karstā laika to vajadzētu darÄ«t... karstums arÄ« tomēr dara savu

 • AtŔķirÄ«gās cenas auto apdroÅ”ināŔanai 24. mai 2023 12:41

  Tagad jau arÄ« KASKO tiek ietekmēts un ne tiaki no avārijām.... pat ja paÅ”a neuzmanÄ«ba - aiziet nākamā polise uzreiz dārgāka

 • Jaunas vasaras riepas 24. mai 2023 12:39

  Jā taupÄ«t nevajag gan... ArÄ« vasaras riepām svarÄ«gi pievērst uzmanÄ«bu mÄ«kstumam/cietÄ«bai lai maŔīna labi klausa arÄ« slapjā laikā.

 • VOLVO V70 atsauksmes 17. jan 2023 11:19

  Savā dzÄ«vē esmu ar VOLVO daudz braucis un Ŕāds modelis man pat bija divas reizes. Abas reizes Ŕādu nobraucu pat no nulles. Pa lielam viņiem visi dzinēji strādā labi. Es braucu gan ar 2.4 , gan 2.5 litrÄ«gajiem Turbo benzÄ«nniekiem. PatēriņŔ arÄ« gana vidējs, ne pārāk augsts ne arÄ« baigi zems. Jaunajiem VOLVO dÄ«zeļiem arÄ« nav ne vainas.

 • VOLVO V70 atsauksmes 20. dec 2022 10:15

  Ja ar D5 dzinēju tad auto baigi ok - ērts un Ä«paÅ”i nelÅ«zt bet ja kaut kas aizies pa pieskari rezerves daļas - sasodÄ«ti padārgas. Ja pirksi lietotu, tad remontus iesaku veikt ne-autorizētajos centros. VOLVO autorizētie baigo piÄ·i plÄ“Å”. Bet auto kā jau minēju ir ļoti Ok.

 • Registracija Latvija ja perku auto Lietuva 11. nov 2022 17:50

  Å eit ir viena ļoti bÅ«tiska detaļa kuru esi palaidis garam. Lai ietaupÄ«tu uz nodokļu maksājumiem un tehnisko apskati Lietuvā tev jābÅ«t deklarētam Lietuvā. Cik zinu ka deklarētai personai Latvijā nodokļi jāmaksā Latvijā neatkarÄ«gi kur reÄ£istrē maŔīnu.

 • Auto sagatavoÅ”ana ziemai 7. nov 2022 17:12

  Vispār jau manā izpratnē svarīgākais ir tas vai tu savu auto ziemas rītā spēsi piedarbināt. Tādēļ jāatceras pārbaudīt un pārliecināties ka akumulators ir vesels un darba kārtībā kā arī kvēlsveces pārbaudīt vai pat nomainīt ja tas nav darīts ilgu laiku.

Turpinot lietot vietni JÅ«s piekrÄ«tat motorfy.lv sÄ«kdatņu lietoÅ”anas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
SÄ«kdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierÄ«cē (piemēram, mobilajā tālrunÄ«) brÄ«dÄ«, kad Tu apmeklē tÄ«mekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tÄ«mekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietoÅ”anas pieredzi. SÄ«kdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palÄ«dz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sÄ«kdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietoÅ”anas mērÄ·i?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojoÅ”as sÄ«kdatnes attiecÄ«giem izmantoÅ”anas mērÄ·iem: Lietotāja autentifikācija ā€“ paredz lietotāja atpazÄ«Å”anu un droŔāku interneta vietnes izmantoÅ”anu. Pakalpojumu nodroÅ”ināŔana un uzturÄ“Å”ana ā€“ sÄ«kdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodroÅ”ināŔanu. Google - ļauj nodroÅ”ināt labāku piekļuvi mÅ«su mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoÅ”i lietotāja vajadzÄ«bām. Mēs izmantojam Å”o informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mÅ«su mājas lapu. Facebook ā€“ izvieto sÄ«kdatnei lÄ«dzÄ«gu kodu Tavā interneta pārlÅ«kprogrammā. Tas palÄ«dz analizēt lietotāju plÅ«smu no Facebook izvietotas reklāmas un palÄ«dz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

SÄ«kdatņu pieņemÅ”ana
Izmantojot mÅ«su tÄ«mekļa vietni, jÅ«s piekrÄ«tat, ka mēs: ā€¢ apkopojam informāciju par to, kā izmantojat Å”o tÄ«mekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistÄ«t ne ar vienu konkrētu personu; ā€¢ saglabājam datus par to, kurÅ” tÄ«mekļa pārlÅ«ks un tehniskais nodroÅ”inājums ir izmantots, apmeklējot mÅ«su tÄ«mekļa vietni; ā€¢ individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarÄ«bā no informācijas, kas iegÅ«ta pēc jÅ«su pēdējā apmeklējuma. ā€¢ Ar sÄ«kdatņu palÄ«dzÄ«bu mÅ«su tÄ«mekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arÄ« tam, lai rādÄ«tu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlÄ“Å”anās vari sÄ«kdatnes kontrolēt un izdzēst. PlaŔāka informācija pieeja Å”eit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sÄ«kdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlÅ«kprogrammu vari iestatÄ«t tā, lai tiktu bloķēta sÄ«kdatņu ievietoÅ”ana datorā. Taču tādā gadÄ«jumā Tev bÅ«s manuāli jāpielāgo daži iestatÄ«jumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamÄ«ba, ka atseviŔķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. PlaŔāka informācija par Ä«paÅ”i pielāgotu reklāmu atkarÄ«bā no jÅ«su interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tÄ«mekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu