background
Zvaigznite bilde

Zvaigznite

Lietotājs
  • 3
  • 6
  • 0
  • 1
  • 21. apr 2023 10:55
  • 9. nov 2022

Diskusijas (3)

 • Kā tikt galā ar nelieliem skrāpējumiem uz auto virsbÅ«ves? 22. dec 2022 14:38

  Auto lietoÅ”anas laikā parādÄ«juÅ”ies tādi viegli skarāpējumi, bet tomēr mazliet nepatÄ«kami. Iesakiet, kā varētu noslēpt tos skrāpējumus paÅ”a spēkiem. VarbÅ«t ir kādi lÄ«dzekļi auto veikalos nopērkami,lai kaut biku uzfriÅ”inātu savu auto.

 • OPEL Astra atsauksmes 18. dec 2022 21:20

  Ar manu budžetu man ieteica skatÄ«ties uz 2008 gada Opel Astra. Ko varētu kāds vēl par to pateikt izņemot, ka labs aprÄ«kojums? Kas ar rÅ«sÄ“Å”anu un detaļām pēc tam uzturot?

 • Kura ir pareiza bremzÄ“Å”ana ziemā? 14. nov 2022 10:49

  Esmu dzirdējusi, ka ir vairākas metodes kā var bremzēt un samazināt ātrumu. Kā to labāk darÄ«t ziemā, puiÅ”i iesakiet kaut ko patieŔām efektÄ«vu, lai jÅ«tos droÅ”i to darot.

Atbildes (6)

 • Audi a6 allroad atsauksmes 21. apr 2023 10:55

  Jā arÄ« man patÄ«k, Ä«paÅ”i tie jaunie modeļi kurus Ä«sti nevaru atļauties, bet zinu ka labas maŔīnas ilgāk kalpos. Dzirdēju ieteikumu ka Allroad labāk ņemt ne vecāku par 2017. gadu nu jau, bet varu kļūdÄ«ties protams

 • Uzticamas vietas, kur labāk pirkt lietotu auto 21. apr 2023 10:53

  Māsiņ - Ādaži man Ŕķiet tur tikai viena laba vieta.. es izvēlos labāk lielajās pilsētās kur plaŔākas iespējas un arÄ« tad no tām vietām, kur zināmie pirkuÅ”i

 • Jaunas vasaras riepas 21. apr 2023 10:50

  PuiÅ”i, esmu dzirdējusi ka uz ziemas riepām nevajag taupÄ«t, bet vasaras riepām, ir ieteikumi no vidējās vai zemākas klases riepām?

 • Kabriolets 18. dec 2022 16:35

  Miky - "Ratus taisa ziemā, bet ragavas kaļ vasarā" - Lai jau cilvēks domā.. Ja vēlas meiteņu padomu - tad saku - ka BMW kabrioleti -

 • Kam jāpievērÅ” uzmanÄ«ba iegādājoties lietotu auto? 10. nov 2022 11:23

  Es laikam kā dāma skatos estētiski uz maŔīnu - lai nav pārāk daudz rÅ«sas un man patiktu, bÅ«tu ērts. Pārējo uzticu vÄ«rieÅ”iem un speciālistiem vērtēt, bet jā - noteikti jāved pārbaudÄ«t pirms pirkuma.

 • Kā labāk uzturēt tÄ«rus auto logus ziemā? 9. nov 2022 14:18

  Man reiz stāstÄ«ja un esmu izmēģinājusi to, ka pirms atstāt maŔīnÄ«ti uz nakti, pirms tam vajagot ar to logu Ŕķidrumu ko lieto ziemā, apsmidzināt un kārtÄ«gi notÄ«rÄ«t stiklu. Tad no rÄ«ta esot vieglāk notÄ«rÄ«t.

Turpinot lietot vietni JÅ«s piekrÄ«tat motorfy.lv sÄ«kdatņu lietoÅ”anas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
SÄ«kdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierÄ«cē (piemēram, mobilajā tālrunÄ«) brÄ«dÄ«, kad Tu apmeklē tÄ«mekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tÄ«mekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietoÅ”anas pieredzi. SÄ«kdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palÄ«dz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sÄ«kdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietoÅ”anas mērÄ·i?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojoÅ”as sÄ«kdatnes attiecÄ«giem izmantoÅ”anas mērÄ·iem: Lietotāja autentifikācija ā€“ paredz lietotāja atpazÄ«Å”anu un droŔāku interneta vietnes izmantoÅ”anu. Pakalpojumu nodroÅ”ināŔana un uzturÄ“Å”ana ā€“ sÄ«kdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodroÅ”ināŔanu. Google - ļauj nodroÅ”ināt labāku piekļuvi mÅ«su mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoÅ”i lietotāja vajadzÄ«bām. Mēs izmantojam Å”o informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mÅ«su mājas lapu. Facebook ā€“ izvieto sÄ«kdatnei lÄ«dzÄ«gu kodu Tavā interneta pārlÅ«kprogrammā. Tas palÄ«dz analizēt lietotāju plÅ«smu no Facebook izvietotas reklāmas un palÄ«dz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

SÄ«kdatņu pieņemÅ”ana
Izmantojot mÅ«su tÄ«mekļa vietni, jÅ«s piekrÄ«tat, ka mēs: ā€¢ apkopojam informāciju par to, kā izmantojat Å”o tÄ«mekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistÄ«t ne ar vienu konkrētu personu; ā€¢ saglabājam datus par to, kurÅ” tÄ«mekļa pārlÅ«ks un tehniskais nodroÅ”inājums ir izmantots, apmeklējot mÅ«su tÄ«mekļa vietni; ā€¢ individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarÄ«bā no informācijas, kas iegÅ«ta pēc jÅ«su pēdējā apmeklējuma. ā€¢ Ar sÄ«kdatņu palÄ«dzÄ«bu mÅ«su tÄ«mekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arÄ« tam, lai rādÄ«tu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlÄ“Å”anās vari sÄ«kdatnes kontrolēt un izdzēst. PlaŔāka informācija pieeja Å”eit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sÄ«kdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlÅ«kprogrammu vari iestatÄ«t tā, lai tiktu bloķēta sÄ«kdatņu ievietoÅ”ana datorā. Taču tādā gadÄ«jumā Tev bÅ«s manuāli jāpielāgo daži iestatÄ«jumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamÄ«ba, ka atseviŔķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. PlaŔāka informācija par Ä«paÅ”i pielāgotu reklāmu atkarÄ«bā no jÅ«su interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tÄ«mekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu