background
Zvaigznite bilde

Zvaigznite

Lietotājs
  • 3
  • 6
  • 0
  • 1
  • 21. apr 2023 10:55
  • 9. nov 2022

Diskusijas (3)

 • Kā tikt galā ar nelieliem skrāpējumiem uz auto virsbÅ«ves? 22. dec 2022 14:38

  Auto lietošanas laikā parādījušies tādi viegli skarāpējumi, bet tomēr mazliet nepatīkami. Iesakiet, kā varētu noslēpt tos skrāpējumus paša spēkiem. Varbūt ir kādi līdzekļi auto veikalos nopērkami,lai kaut biku uzfrišinātu savu auto.

 • OPEL Astra atsauksmes 18. dec 2022 21:20

  Ar manu budžetu man ieteica skatīties uz 2008 gada Opel Astra. Ko varētu kāds vēl par to pateikt izņemot, ka labs aprīkojums? Kas ar rūsēšanu un detaļām pēc tam uzturot?

 • Kura ir pareiza bremzēšana ziemā? 14. nov 2022 10:49

  Esmu dzirdējusi, ka ir vairākas metodes kā var bremzēt un samazināt ātrumu. Kā to labāk darīt ziemā, puiši iesakiet kaut ko patiešām efektīvu, lai jūtos droši to darot.

Atbildes (6)

 • Audi a6 allroad atsauksmes 21. apr 2023 10:55

  Jā arī man patīk, īpaši tie jaunie modeļi kurus īsti nevaru atļauties, bet zinu ka labas mašīnas ilgāk kalpos. Dzirdēju ieteikumu ka Allroad labāk ņemt ne vecāku par 2017. gadu nu jau, bet varu kļūdīties protams

 • Uzticamas vietas, kur labāk pirkt lietotu auto 21. apr 2023 10:53

  Māsiņ - Ādaži man šķiet tur tikai viena laba vieta.. es izvēlos labāk lielajās pilsētās kur plašākas iespējas un arī tad no tām vietām, kur zināmie pirkuši

 • Jaunas vasaras riepas 21. apr 2023 10:50

  Puiši, esmu dzirdējusi ka uz ziemas riepām nevajag taupīt, bet vasaras riepām, ir ieteikumi no vidējās vai zemākas klases riepām?

 • Kabriolets 18. dec 2022 16:35

  Miky - "Ratus taisa ziemā, bet ragavas kaļ vasarā" - Lai jau cilvēks domā.. Ja vēlas meiteņu padomu - tad saku - ka BMW kabrioleti -

 • Kam jāpievērÅ¡ uzmanÄ«ba iegādājoties lietotu auto? 10. nov 2022 11:23

  Es laikam kā dāma skatos estētiski uz mašīnu - lai nav pārāk daudz rūsas un man patiktu, būtu ērts. Pārējo uzticu vīriešiem un speciālistiem vērtēt, bet jā - noteikti jāved pārbaudīt pirms pirkuma.

 • Kā labāk uzturēt tÄ«rus auto logus ziemā? 9. nov 2022 14:18

  Man reiz stāstīja un esmu izmēģinājusi to, ka pirms atstāt mašīnīti uz nakti, pirms tam vajagot ar to logu šķidrumu ko lieto ziemā, apsmidzināt un kārtīgi notīrīt stiklu. Tad no rīta esot vieglāk notīrīt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu