background

Jaunas vasaras riepas

Vajadzēs mašīnai jaunas vasaras riepas. Ja par Ziemas riepām iesaka skandināvu ražotās ko varat ieteikt uz vasaras riepām - kāpēc? Varbūt kāds sakarīgs ieteikums arī kur labāk pirkt vasaras riepas?
Novērtēja denis
Patīk (1)
Atbildēt

Atbildes (6)

Viss jau atkarīgs kā brauc, cik brauc un kādai mašīnai, bet ja ir gari gabali braucami, es teiktu kvalitatīvākas būs Vācijas Continental. Ja nepirksi vissezonas uz ziemu mainīsi, tad kalpos vairākas vasaras. Personīgi arī Barum esmu pircis - nav ne vainas.
Patīk
Atbildēt
Puiši, esmu dzirdējusi ka uz ziemas riepām nevajag taupīt, bet vasaras riepām, ir ieteikumi no vidējās vai zemākas klases riepām?
Patīk
Atbildēt
Jā taupīt nevajag gan... Arī vasaras riepām svarīgi pievērst uzmanību mīkstumam/cietībai lai mašīna labi klausa arī slapjā laikā.
Patīk
Atbildēt
Vislabakais variants paskatities kas rakstits auto gramata - pierasti ka tur ir ieteiktie riepu parametri katrai masinai individuali... Bet ja no razotajime - es personiski prieksroku dodu Hankook razotaja riepam
Novērtēja denis
Patīk (1)
Atbildēt
Labots 29. jūl 2023 23:03
#5
Atbild uz AldisK
Vajadzēs mašīnai jaunas vasaras riepas. Ja par Ziemas riepām iesaka skandināvu ražotās ko varat ieteikt uz vasaras riepām - kāpēc? Varbūt kāds sakarīgs ieteikums arī kur labāk pirkt vasaras riepas?
Rādīt vairāk
Jebkuras premium klases riepas ir ļoti labas. Te var ieteikt tikai pirkt jaunu riepu modeli, lai riepas ir svaigas (ražotas tajā pašā gadā vai ne vecākas par 1-2 gadiem).
Ja skatīties šīs vasaras (2023. gada) skaitļus, kādas riepas cilvēki vairāk pērk https://jaunasriepas.lv veikalā, tad statistika ir sekojoša:

1. Tracmax X-Privilo TX1 - Ķīna, riepas ir diezgan lētas, tāpēc arī vairāk pērk. Jebkurā gadījumā, labāk paņemt jaunas budžeta klases riepas, nekā pirkt lietotas.
2. Hankook Ventus Prime3 (K125) - Hankook riepas ir ļoti labas, tās vēl joprojām skaitās par vidējo klasi, bet tās tiek izvēlētas par bāzes riepām jaunām BMW, piemēram. Hankook uzvar arī testos.
3. Kumho EcoWing ES31 - Korejas vidējās klases riepas. Parasti, iet par labu cenu. Laba alternatīva dārgākiem konkurentiem un kvalitatīvākas par budžeta klasi.
4. Firestone Roadhawk - pieder Bridgestone, kvalitātīvas vidējas klases riepas.
5. Nereus NS806 - Ķīnas budžeta klases riepas, vienas no lētākām.

2022. gadā ziemas sezonā ļoti daudz tika pirkts Bridgestone Blizzak LM005 (Eiropas tipa). Parasti, premium klases riepas mazāk pērk, jo cena ir augstāka. Bet šīs riepas ir 4 vietā pēc daudzuma.
Pirmajās pozīcijās iet:
Kumho WinterCraft WI51 (Skandināvu tipa), Zeetex WH1000 (budžeta klase), Tourador Winter PRO TS1 (budžeta klase). Lētākās riepas tiek tirgotas vairāk, bet tas nenozīmē, ka tās ir labākas.

Šeit tika minētas Barum riepas, tās arī ir labas riepas. Tās atšķiras ar palielinātu nobraukumu (vairāk nobrauc).

Par ziemas riepām nevar pateikt ka visiem ir jāpērk Skandināvu tipa riepas, tas atšķiras no tā, kur vairāk brauc, kādi ir ceļi un citi faktori. Pilsētas ceļiem ir labāk piemērotas tieši Eiropas tipa riepas, jo tām ir priekšrocība uz asfaltētiem neapledojušiem ceļiem. Skandināvu riepas ir labākas uz ledus un nobraukta sniega. Viens ieteikums: jāpērk to, kas vairāk der jusu vajadzībām.
Novērtēja Eksporeg
Patīk (1)
Atbildēt
Te skatos jau aizgāja patiešām laba informācija un pat testu salīdzinājumi. Visu cieņu un jā piekrītu. Kādas pirkt auto riepas daudz atkarīgs no ikdienas maršruta un ceļu seguma pa kuru jābrauc. Personīgi es izvēlos tiešām budžeta klases riepas. Tas pats Sailun pārbaudīts un man patīk. Tiesa gan ne arī pats lētākais modelis.
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu