background

Auto mazgāšana ziemā

Esmu saskāries, ka mazgājot savu auto ziemas laikā tas gana ātri piesalst (pieķer) pat mazos mīnusos. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, kā būtu pareizāk to darīt, jo redzu ka tomēr daudzi izmanto pašapkalpošanās mazgātavas ziemas laikā. Vai labāk tā nedarīt, ja nav žāvēšanas funkcija?
Patīk
Atbildēt

Atbildes (3)

Es domat ka jaskatas pec laika apstakljiem. Ja jau ir lieli minusi labak braukt uz moikam kuras ir ar boksiem. Un ja tavam auto ir apsildami spogulji uzsildi pirms tam, a to bus ka man ar VOLVO V40 - silts udens ar spiedienu un spogulja vairs nav - ha ha ha... atceros un jasmejas pasham...
e297717f8d bilde
Palielināt
Patīk
Atbildēt
Es laikam uz šo visu skatos savādāk. Ziemas apstākļos, kad ir lieli mīnusi, mašīnas virsbūve un stikli jācenšas mazāk mazgāt tajās pašapkalpošanās mazgātavās. Nomazgā apakšu un arkas kur krājas sāļi un viss. Lielāku mazgāšanu retāk un pie mazākiem mīnusiem.
Patīk
Atbildēt
Noteikti nevajag mazgāt aukstu mašīnu aukstā laikā. Pabraukā kādu gabalu, lai auto nav tikko kustināts. Un pēc mazgāšanas ja nav žāvēšana izmanto karsto vasku, uzreiz nepieķer un vēl pabrauā kādu gabalu uzreiz neliec stāvēt, brauc kamēr viss nožūst - un dari to dienas laikā nevis pirms nakts. Tādā veidā man nekad nav bijis nekas ekstremāls - ņem vērā ka mazgājot pacel slotiņas
Patīk
Atbildēt

Pievieno savu atbildi

Atbildēt uz -
Attēls
YT video
B
U
URL

Ievieto videoattēla kodu savā ierakstā, tur kur tu vēlies to redzēt.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu